Жінка намагалася вивезти дитину за кордон за підробними документами (Galinfo)

  • 18.06.2019 22:40
Жінка намагалася вивезти дитину за кордон за підробними документами (Galinfo)
Як пише Galinfo з посиланням на повідомили у прес-службу АДПСУ, жінку з підробленим дозволом на вивезення дитини затримали у львівському аеропорту.

Державна прикордонна служба України постійно інформує громадян про порядок здійснення закордонних поїздок з дітьми та нагадує про кримінальну відповідальність за підробку будь-яких документів. Однак випадки надання на перевірку документів оформлених неналежним чином або здобутих незаконним чином все одно фіксуються.

Зокрема вчора, 17 червня, надвечір в пункті пропуску "Львів-авіа" під час оформлення рейсу до Стамбула охоронці кордону виявили громадянку України із дитиною 2017 року народження. Під час заходів прикордонного контролю співробітники Держприкордонслужби встановили, що дозвіл на вивіз неповнолітньої дитини від батька, містить ознаки підробки. На момент видачі зазначеного доручення, батько дівчинки знаходився за кордоном.

До Нацполіції направлено повідомлення про виявлення ознак правопорушення ст. 358 ККУ "Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів". Громадянку разом з дитиною також передано представникам правоохоронних органів.

Державна прикордонна служба нагадує громадянам, які планують виїзд за кордон з дітьми, - аби подорож була комфортною та без зайвого клопоту, необхідно відповідально ставитися до оформлення документів та готуватися до поїздок завчасно. Правила перетину кордону з дітьми читайте за посиланням.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин