Володимир Зеленський звільнив 15 голів ОДА (Місто)

  • 11.06.2019 17:10
Володимир Зеленський звільнив 15 голів ОДА (Місто)

Заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка заявив, що президент Володимир Зеленський звільнив 15 голів обласних державних адміністрацій. Серед них голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук, повідомляє Місто.

Про звільнення посадовців Рябошапка сказав на брифінгу у вівторок, повідомляє “Українська правда”.

Сьогодні надійшла перша частина подань на звільнення керівників обласних державних адміністрацій, – сказав заступник глави Адміністрації.

За його словами, наразі звільнені керівники Чернігівської, Хмельницької, Херсонської, Тернопільської, Сумської, Полтавської, Одеської (відсторонено тимчасово виконуючого обов’язків голови ОДА), Миколаївської, Львівської, Кіровоградської, Київської, Івано-Франківської, Запорізької, Закарпатської та Волинської ОДА.

Олег Гончарук офіційно очолив Івано-Франківську обласну державну адміністрацію 9 вересня 2014 року.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин