Кандидатів на членство у партії «Слуга народу» ретельно перевірятимуть (УНН)

  • 05.06.2019 16:05
Кандидатів на членство у партії «Слуга народу» ретельно перевірятимуть (УНН)

УНН. Кандидатів у члени партії “Слуга народу” перевірятимуть, зокрема, за показниками приналежності до політичних партій у минулому, за зв’язками у політичних колах, за наявністю судимостей, участю у скандалах або корупційних схемах. Про це повідомила прес-служба партії “Слуга народу” у відповіді на запит кореспондента УНН.

За даними прес-служби, перш за все, резюме кандидатів із усіма матеріалами вивчаються і ретельно перевіряються внутрішньою службою безпеки, спеціалістами HR-агентств. Ці ж спеціалісти, можливо, також будуть проводити психологічні співбесіди з окремими кандидатами у разі потреби. Також інформація про кандидатів перевіряється у відкритих джерелах.

Зокрема, беруться до уваги наступні характеристики: членом яких партій та організацій був претендент, його зв’язки у політичних колах, чи перебував він у розшуку і чи мав судимості, чи був раніше фігурантом скандалів або корупційних схем та чи мало місце зловживання службовим становищем у період, коли претендент займав керівні посади.
У соціальних мережах Facebook, Twitter та Instagram спеціалісти проводять моніторинг публічних сторінок на предмет позитивних і негативних висловлювань, провокативних публікацій тощо.

Як зазначили в прес-службі партії, на сайті “Слуги народу” завершилась процедура реєстрації претендентів у кандидати в депутати у мажоритарних округах. Станом на 3 червня на сайті партії зареєструвалося понад 30 000 бажаючих долучитись до команди політсили, зокрема, більше 3,5 тисяч осіб запропонували свої кандидатури для висунення в одномандатних округах.

Прізвища кандидатів, які балотуватимуться у депутати від партії будуть представлені під час партійного з’їзду, який відбудеться 8 червня.

Нагадаємо, команда Президента України Володимира Зеленського спростувала кілька повідомлень на деяких інтернет-порталах, зазначивши, що вони розповсюджують завідомо недостовірну інформацію, зокрема і про те, що партія “Слуга Народу” не зможе брати участь у парламентських виборах.

Джерело: УНН

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин