Рада провалила Закон про вибори: як голосували прикарпатці (Бліц)

  • 22.05.2019 18:23
Рада провалила Закон про вибори: як голосували прикарпатці (Бліц)
Верховна Рада не внесла до порядку денного законопроект президента України щодо зміни виборчого законодавства, який передбачає запровадження пропорційної виборчої системи і зниження прохідного бар'єру до 3%, повідомляє видання Бліц.

За внесення до порядку денного сесії законопроекту президента Володимира Зеленського про зміну виборчої системи для виборів народних депутатів проголосували лише 92 нардепи, пише УП. Нардепи від Прикарпаття голосували так:

За: Олександр Шевченко та Віктор Шевченко

Проти: Юрій Соловей (БПП), Анатолій Дирів (Народний фронт) Володимир Шкварилюк (Народний фронт),

Не голосував: Юрій Бабій (Народний фронт), Юрій Дерев'янко

Відсутні: Анатолій Матвієнко, Михайло Довбенко, Юрій Тимошенко.

Також, за внесення до порядку денного сесії законопроекту президента щодо публічних закупівель під час виборчого процесу проголосували лише 127 нардепів.

Після цього спікер Ради Андрій Парубій заявив, що він змушений закрити засідання парламенту, оскільки всі питання вичерпані.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин