Офіційна інформація Галицької РДА Івано-Франківської області

  • 15.05.2019 13:00
Офіційна інформація Галицької РДА Івано-Франківської області

Стрічка новин станом на 15 травня 2019 року:

15.05.2019 | Відбулося засідання районної комісії по призначенню житлових субсидій …(детальніше)>>>

15 травня 2019 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Чабака в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з розгляду заяв громадян по призначенню житлових субсидій та наданню соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям району. Члени комісії розглянули 15 заяв: 3 - субсидії на оплату житлово-комунальних послуг; 7 - державних соціальних допомог малозабезпеченим сім'ям; 3 - адресна допомога тимчасово переміщеним особам; 2- субсидій на придбання твердого та скрапленого газу. Всі 15 заяв задоволено.

15.05.2019 | Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини …(детальніше)>>>

14 травня 2019 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олександра Чабака відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації. На порядок денний засідання було винесено 5 питань, зокрема, про надання дозволу на укладення договору дарування житлового будинку та земельної ділянки на ім’я сина, право користування якими має малолітня дитина, про зміну місця проживання малолітніх дітей, про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням, про визначення участі у вихованні, спілкуванні з малолітніми дітьми та про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Всі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені спеціалістами служби у справах дітей. У ході засідання заслухано заявників, членів комісії та запрошених. Обговорено та прийнято відповідні рішення в інтересах дітей. Крім того, начальником відділу «Галицьке бюро правової допомоги» роз’яснено позивачам про те, що за захистом своїх прав вони можуть звернутись до бюро правової допомоги, а також про право просвітницький проект «Я маю право».

15.05.2019 | Здійснено профілактичний рейдовий виїзд …(детальніше)>>>

З метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, перевірки умов проживання дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей, попередження насильства над дітьми в сім’ях, надання методичної допомоги органу опіки та піклування на місцях з питань захисту законних прав та інтересів дітей, розгляду звернення Насташинської сільської ради, 14 травня 2019 року працівниками служби у справах дітей спільно з працівниками відділу «Галицьке бюро правової допомоги» здійснено профілактичний виїзд в с.Насташине. В ході виїзду відвідано 2 сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах. З батьками проведено бесіду, попереджено про встановлену законодавством України відповідальність за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків, складено відповідні протоколи бесід. 1 сім’ї рекомендовано звернутись до управління соціального захисту районної державної адміністрації з метою оформлення допомоги як малозабезпеченій сім’ї. Крім того, надано методичну допомогу органу опіки та піклування з питань захисту прав дітей, роз’яснено про правопросвітницький проект «Я маю право».

15.05.2019 | Кількість та структура суб'єктів економіки області за містами та районами на 1 квітня 2019 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 квітня 2019 року в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) в Івано-Франківській області налічувалось 27839 юридичних осіб та 1496 суб’єктів економіки без статусу юридичної особи. За територіальною ознакою найбільша кількість юридичних осіб розташовувалась в обласному центрі – 11849 (42,6% від загальної їх кількості), містах Коломиї – 1884 (6,8%) та Калуші – 1424 (5,1%). Серед районів значна частина суб’єктів знаходилась у Тисменицькому – 1269 (4,6%), Надвірнянському – 1074 (3,9%) та Рогатинському – 1052 (3,8%) районах; найменша кількість підприємств та організацій зареєстрована у Верховинському районі – 460 (1,7%), містах Бурштині – 275 (1%) та Болехові – 258 (0,9%).

15.05.2019 | Про порядок включення до Реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва …(детальніше)>>>

Вирощування насіння та садивного матеріалу сільськогосподарських культур є важливою складовою агропромислового розвитку. На території Івано-Франківщини господарську діяльність провадять 7 суб’єктів господарювання, котрі включені до Реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва. На офіційному сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України даний Реєстр є у вільному доступі (розділ Реєстри в АПК). Основна інформація, з якою можна ознайомитись у Реєстрі: найменування та місцезнаходження суб’єкта насінництва чи розсадництва; ботанічний таксон, найменування сорту; категорія та кількість насіння, садивного матеріалу, включеного до виробничої програми; номер і дата видачі документа на право використання сорту. Інформація, що міститься у Реєстрі, є особливо важливою для тих суб’єктів господарювання, які планують придбати насіння чи садивний матеріал, оскільки вони можуть перевірити всі дані реалізатора та його виробничої програми.

15.05.2019 | Про промислове виробництво в Івано-Франківській області у січні–березні 2019 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики інформує. У січні–березні 2019р. індекс промислової продукції в області склав 94,1% (в Україні – 99,1%). На підприємствах добувної промисловості та розроблення кар’єрів порівняно із січнем–березнем 2018р. індекс промислової продукції становив 103,3%, переробної – 87,6%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 92,5%. Зменшення випуску продукції спостерігалося у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання (у 1,6 раза), текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 29,1%), хімічних речовин і хімічної продукції (на 28%), харчових продуктів (на 24,2%), паперу та паперових виробів (на 17,1%), гумових і пластмасових виробів (на 10,5%), в обробленні деревини та виготовленні виробів з деревини (на 9,7%), машинобудуванні (на 8%), у виробництві, передачі та розподіленні електроенергії (на 6,2%).

15.05.2019 | 15 травня – Міжнародний день захисту клімату…(детальніше)>>>

Щороку 15 травня в усьому світі відзначають Міжнародний день захисту клімату, мета якого – привернути увагу людства до проблеми його зміни, основною причиною якої вважають зростання викидів парникових газів внаслідок діяльності людини. Зміна клімату, природні катаклізми, спричинені нею, істотно впливають на продовольчу, майнову безпеку, водні ресурси, створюють загрозу життю людей та завдають значних збитків усім державам. Організатори численних акцій у багатьох країнах прагнуть не просто інформувати громадськість про існування небезпеки глобального потепління, а й пропонують шляхи розв’язання проблеми через дії не лише всіх країн, а й кожного громадянина.

15.05.2019 | Індекс споживчих цін у квітні 2019 року …(детальніше)>>>

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, інфляція у квітні 2019р. порівняно із березнем в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) становила 1,0%, з початку року – 3,4%, в області – 1,1% та 3,8% відповідно. Приріст споживчих цін у квітні п.р. зафіксовано в усіх регіонах країни: від 0,5–0,9% у Закарпатській, Вінницькій, Одеській, Харківській, Рівненській, Чернівецькій, Житомирській, Чернігівській, Кіровоградській, Львівській, Хмельницькій, Черкаській областях до 1,0–1,7% у Волинській, Донецькій, Київській, Луганській, Івано-Франківській, м.Києві, Полтавській, Дніпропетровській, Миколаївській, Сумській, Тернопільській, Запорізькій та Херсонській областях.

15.05.2019 | 15 травня - Міжнародний день сім’ї …(детальніше)>>>

Дуже часто в сучасних сім’ях через те, що чоловік і дружина протягом дня багато часу приділяють роботі, дітям, телевізору, інтернету, хобі і т.д., наодинці подружжя проводять всього близько 4 хвилин в день. Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня (резолюція A/RES/47/237 від 20.09.1993р.). Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. На думку колишнього Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім’ї - єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою. Будучи одним із основних інститутів суспільства, першою сходинкою соціалізації людини, сім’я розвивається та видозмінюється разом із навколишнім світом, по-своєму реагуючи на вимоги часу, відповідаючи на громадські потреби і сама формує їх.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин