«Укрпошта» підвищує тарифи (Today.ua)

  • 14.04.2019 10:57
«Укрпошта» підвищує тарифи (Today.ua)

Today.ua: З 1 травня 2019 року “Укрпошта” підвищує тариф на міжнародні відправлення «дрібний пакет» і «мішок М». Про це повідомили в прес-службі компанії “Укрпошта”. В “Укрпошті” зазначили, що з початку наступного місяця ціна на міжнародні відправлення «дрібний пакет» і «мішок М» зміниться на $0,5 для кожного відправлення. Зараз «дрібний пакет» в залежності від ваги і способу доставки коштує від $1,5 до $18 без ПДВ.

В “Укрпошті” також повідомили, що клієнти можуть заощадити на доставці, т. к. в компанії діє накопичувальна система знижок. При оформленні відправлень через API, особистий кабінет на сайті компанії “Укрпошта” або через мобільний додаток передбачені знижки до 20 відсотків.

У компанії “Укрпошта” підкреслили, що тарифи на інші види міжнародних відправлень, у тому числі і замовні листи та бандеролі, залишаться без змін.

“Укрпошта” також пропонує спеціальні тарифи на доставку e-commerce відправлень для доставки в Азербайджан, Казахстан, Молдову, Грузію, Білорусь, Литву, Латвію і Узбекистан. В залежності від країни тарифи на 30-60% нижче стандартної вартість доставки відправлень.

Нагадаємо, з 1 січня 2019 року “Укрпошта” вже підвищила посадові оклади операторів та начальників міських відділень з найбільшими обсягами відправлень і платежів.

Як повідомлялося, “Укрпошта” готова доплачувати сільським листоношам, які підпали під скорочення ставок зайнятості.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин