Рейтинг найбагатших українців: Порошенко не увійшов удесятку (Today.ua)

  • 14.04.2019 07:47
Рейтинг найбагатших українців: Порошенко не увійшов удесятку (Today.ua)

Український журнал Фокус опублікував традиційний 12-й за рахунком рейтинг найбагатших співвітчизників. Статки найбагатших людей держави за підсумками 2018 року виросли майже до рівня дореволюційних часів, пише видання Today.ua.

В черговий раз рейтинг очолив Рінат Ахметов, активи якого генерують 30% національного ВВП. За рік його статок збільшився і склав $10,5 млрд.

У п’ятірці лідерів також Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, Костянтин Жеваго і Вадим Новинський.

В цілому, в руках першої десятки учасників рейтингу зосереджені 21,6 мільярдів доларів.

Чинний президент України Петро Порошенко займає 12 позицію з $ 850 млн, а ось кандидата в президенти Володимира Зеленського серед учасників списку поки немає.

В цьому році рейтинг потрапили “нові імена”: Аднан Кінан (KADORR Group), Володимир Зубик (Інтеграл-буд), Василь Астіон (Dnipro Agro Group), Олександр Кузьмінський (“Глобино”), Тарас Кицмей (SoftServe).

У той же час, серед ста найбагатших українців лише три жінки – Галина Герега (“Епіцентр К”), Філя Жебровська (“Фармак”) і Наталія Бондарева (“Баядера”).

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин