Тіна Кароль розкрила секрет схуднення (Today.ua)

  • 14.04.2019 06:24
Тіна Кароль розкрила секрет схуднення (Today.ua)

Українська співачка Тіна Кароль розкрила секрет свого схуднення, повідомляє видання Today.ua. Вона зізналася, що дотримувалася кето-дієти, яка дуже популярна серед західних зірок. Щоб мати мініатюрну фігуру, Тіна Кароль постійно стежить за своєю вагою, і зараз вона становить близько 56 кілограмів.

“Необхідно їсти жири… Коли ви їсте жири, ви вбиваєте свої жири цим. Я їм масло, сир, сосиски, сало, але я не їм вуглеводів. Овочів я вживаю дуже мало. Почитайте про такий термін як “кетоз”, – розповіла Тіна Кароль.

Кето-дієта, яка передбачає обмеження вживання вуглеводів і збільшення кількості споживаних жирів, – популярний метод схуднення серед зірок шоу-бізнесу, однак, на думку дієтологів, не зовсім безпечний для здоров’я. Так, не отримуючи достатньої кількості енергії через відсутность вуглеводів, організму доводиться добувати її з жиру, розщеплюючи його – стан, при якому починається цей процес, називається “кетоз”.

Дієтологи нагадують, що сніданок — це найважливіший прийом їжі, тому його не рекомендується пропускати. Фахівці радять віддавати перевагу здоровій їжі. Найбільш корисна — як для контролю ваги, так і для серцево-судинної системи — середземноморська дієта. Також важливо приймати їжу не поспішаючи. Люди, які швидко поглинають їжу, частіше важать більше тих, хто їсть повільно. Справа в тому, що другі швидше відчувають почуття насичення.

Раніше лікар-дієтолог Наталія Самойленко назвала п’ять найкращих продуктів, які варто їсти на сніданок.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин