«Злодії в законі» збираються приїхати в Україну під час виборів (Радіо Свобода)

  • 26.03.2019 09:50
«Злодії в законі» збираються приїхати в Україну під час виборів (Радіо Свобода)

Радіо Свобода: Поліція має інформацію про наміри «злодіїв у законі» прибути в Україну під час виборів – для дестабілізації ситуації в державі, повідомив 25 березня перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін.

Він сказав про це під час проведення відеоселекторної наради за участі керівників центрального апарату й територіальних підрозділів Нацполіції.

«Наразі, в розрізі проведення передвиборчого процесу, ми отримуємо інформацію про наміри прибуття на територію країни «злодіїв у законі». Їх «візити» мають на меті дестабілізувати ситуацію під час виборів. Відтак наголошую на оперативному реагуванні та взаємодії з різними відомствами системи МВС, зокрема, з прикордонниками і Державною міграційною службою», – сказав Аброськін.

Вибори президента України відбудуться 31 березня. У МВС раніше заявляли, що до охорони порядку в день голосування залучать понад 134 тисячі працівників міністерства.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин