Скільки віджимань може зробити фізично здорова людина (Znaj.UA)

  • 23.02.2019 11:19
Скільки віджимань може зробити фізично здорова людина (Znaj.UA)

Вчені знайшли взаємозв'язок між здоров'ям серцево-судинної системи і кількістю віджимань, повідомляє Znaj.UA.

Буквально недавно вчені з Гарвардського університету навчилися визначати здоров'я чоловіка за кількістю віджимань, які він може зробити за один підхід. Про це пише видання Journal of the American Medical Association.

Так, дослідники визначили взаємозв'язок між здоров'ям серцево-судинної системи у чоловіка і кількістю віджимань, які він здатний виконати.

Відзначається, що експерти протягом десяти років аналізували показники співробітників пожежних департаментів у штаті Індіана (Сполучені Штати).

В результаті дослідження стало відомо, що фізично здоровий чоловік повинен зробити не менше сорока віджимань. З таким показником, кажуть вони, ризик виникнення серцево-судинних захворювань відразу на 96% нижче, ніж у тих, хто не може віджатися і десять раз. Крім того, у тих, хто робив двадцять-тридцять віджимань, цей показник був 75%.

Також портал Знай.ua писав, що щорічно в світі мільйони людей вмирають від серцевих хвороб, тому важливо навчитися правильно їх розпізнавати. Є кілька ознак, за якими можна відрізнити біль в серці від невралгії - нападів болю в зоні нерву, який там знаходиться.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин