Шкуродера засудили за вбивство кішки (DEPO.Запоріжжя)

  • 22.02.2019 15:04
Шкуродера засудили за вбивство кішки (DEPO.Запоріжжя)

Вирок бердянському шкуродеру Ігорю Куцу оголосили у міськрайонному суді 21 лютого. (Запорізька область).

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "Про Бердянськ".

Засуджено шкуродера Ігоря Куца. Судили чоловіка за жорстоке вбивство кішки, що сталося у листопаді минулого року на очах у свідків. Свідки ж повідомили, що це не перше вбивство шкуродером котів. Дружина обвинувачуваного, яка живе окремо, наголошувала, що чоловік не тільки вбивав чотирилапих, але й їв їх. Однак Куц решту обвинувачень відкинув, визнавши свою провину лише у вбивстві однієї кішки.

Суддя Бердянського міськрайонного суду Андрій Крамаренко визнав Куца винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1. ст.299 (Жорстоке поводження з тваринами) ККУ. Шкуродеру призначили покарання у вигляді півтора роки обмеження волі з випробувальним терміном на два роки.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин