У селі Стрільче знайшли тіло людини у спаленому одязі (Галицький кореспондент)

  • 22.02.2019 09:18
У селі Стрільче знайшли тіло людини у спаленому одязі (Галицький кореспондент)

На подвір’ї в одному із прикарпатських сіл жителі знайшли тіло людини у спаленому одязі, повідомляє Галицький кореспондент.

21 лютого о 12:15 на пункт зв’язку пожежно-рятувальної частини №13 Городенки поступило повідомлення від чергового Городенківського відділу поліції про те, що в селі Стрільче по вулиці Л. Українки, на подвір’ї господарства виявлено труп 88-річного домовласника.

Тіло виявив сусід, який і повідомив в поліцію. На місці рятувальники встановили що на подвір’ї знаходиться тіло загиблого, верхній одяг на якому згорів внаслідок пожежі. Причина смерті та пожежі встановлюється фахівцями.

Нагадаємо, вогняна стихія щороку забирає життя людей та спричиняє багатомільйонні збитки. Так, за 2018-й рік на Івано-Франківщині спалахнуло 2127 пожеж.

Внаслідок цих пожеж загинуло 57 людей – 46 чоловіків, дев’ять жінок та двоє дітей. Ще 51 людина отримала опіки різної ступені тяжкості. Найбільша кількість пожеж трапилась на території Івано-Франківської міської ради – 486. Крім того, зареєстровано 58 випадків умисних підпалів. Щоб зберегти своє життя та життя близьких вам людей пам’ятайте основні правила експлуатації електроприладів. З ними можна ознайомитися тут.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин