Підліток переплутав термометр з тестом на вагітність

  • 12.02.2019 09:10
Підліток переплутав термометр з тестом на вагітність

Про цей курйозний випадок розповіло своїм читачам видання Znaj.ua

Ісаак Торрес – 18-річний житель Каліфорнії. Він дуже сильно злякався і навіть розлютився, коли отримав фото з тестом на вагітність від своєї дівчини Ванесси Марі. Насправді, це був градусник, тому хлопець даремно панікував. Тепер над його реакцією сміється весь Інтернет.

Вся справа в тому, що у Ванесси піднялася температура. Вона вирішила відправити своєму хлопцеві фото з термометром, на якому була відмітка 100 градусів за Фаренгейтом (37.7 градусів за Цельсієм).

"Було 4 години ранку, я страшенно втомилася. Я не могла заснути, поки у мене знову не піднялася температура".

Вона відправила знімок з термометром Ісааку і нарешті заснула. А вранці, коли побачила його реакцію, дуже довго сміялася.

Помітно, що він здивувався, навіть злякався і запанікував. Він написав:

"Як? Якого біса? Ти ж на протизаплідних".

Пізніше хлопець зізнався, що все неправильно зрозумів. Він переплутав градусник з тестом на вагітність. Ісаак думав, що позначка 100 означає, що Ванесса на 100 відсотків вагітна.

Заспокоївшись і все перетравивши, вранці він написав:

"Я думав цей тест на вагітність. Я люблю тебе".

Торрес зізнався, що відчуває себе справжнім дурнем.

Ванесса не могла не поділитися цієї кумедною і неймовірно смішною історією. Вона виклала листування з коханим на своєму акаунті в Twitter. Тепер користувачі сміються над испугавшимся підлітком разом з нею. Вони залишають забавні коментарі.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин