В обласному центрі очікують на поставку вакцини від кору, паротиту та краснухи (відео)

  • 04.12.2018 17:57
В обласному центрі очікують на поставку вакцини від кору, паротиту та краснухи (відео)

В Івано-Франківську очікують на поставку вакцини від кору, паротиту та краснухи зі складу міністерства охорони здоров’я, щоб наступного року продовжити планові та позапланові вакцинації дітей і дорослих.

Вже другий рік поспіль Івано-Франківська область займає одну із лідируючих позицій у списку областей з найбільшою кількістю випадків захворювання на кір в осінньо-зимовий період. За даними управління охорони здоров’я міської ради, станом на сьогодні зафіксовано 532 випадки захворювання на кір серед дітей та 213 серед дорослих. Летальних випадків поки що немає. Приблизно 70% хворих івано-франківців не робили щеплення від кору, це пов’язано із нестачею вакцини у попередні роки, а обов’язкову вакцинацію слід робити двічі: у віці одного та шести років.

Сьогодні у дитячих педіатричних відділеннях також недостатньо вакцини, до кінця року використовуватимуть вакцину, яку Івано-Франківську перерозподілили з інших регіонів.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин