У Франківську пройде другий науковий пікнік

  • 13.09.2018 12:35
У Франківську пройде другий науковий пікнік

В багатьох містах України проходять цікаві та інтерактивні наукові пікніки. Уже цієї неділі таке свято буде в місті Івано Франківськ.

16 вересня з 12:00 до 16:00 год. на вул. Лесі Українки кожен відвідувач зможе зануритися у світ науки. Оскільки основні цілі, які ставлять перед собою організатори, – це популяризація науки та профорієнтація шкільної молоді, під час всього заходу спеціалісти обласного центру зайнятості проводитимуть безкоштовні комп’ютерні тестування та консультації, що допоможуть дітям обрати в майбутньому свою професію.

Презентуватимуть різноманітні наукові галузі такі заклади: Івано-Франківський університету права ім. Короля Данила Галицького, Івано-Франківський національний технічний університет Нафти і газу, міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Івано-Фраківський національний медичний університет, обласний державний центр науквово-технічної творчості учнівської молоді, коледж електронних приладів, графолог і науковець Дмитро Штокалюк (із м. Тернопіль), а також вперше участь у ролі презентароів візьмуть вчителі із школярами – це ЗОШ №10 і ЗОШ №23.

А щоб відвідувачам було цікаво презентовано науку, протягом свята триватиме онлай-голосування «Краща локація пікніка», переможців обиратимуть відвідувачі, перші три місця будуть відзначені пам’ятними медалями. А також на дітей чекає розважальна шоу-програма та розіграші смачних призів.

Детальніше ознайомитися із програмою свята можна на сторінці наукових пікніків на Прикарпатті у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/scientificpicnicif/

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин