Бурштинська молодь провела флешмоб до Дня вишиванки (відео)

  • 18.05.2018 08:05
Бурштинська молодь провела флешмоб до Дня вишиванки (відео)

Сьогодні, 17 травня, відзначають День вишиванки – свято, яке покликане зберігати й популяризувати народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Традиційно День вишиванки святкують щороку в третій четвер травня.

У Бурштині на площі Героїв УПА можна було побачити десятки бурштинців у вишиванках із усмішками на обличчях.
Цього дня молодь міста провела танцювальний флешмоб, присвячений Дню вишиванки.

Нагадаємо, ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. А поштовхом до реалізації ідеї та святкування стала вишиванка Ігоря Житарюка, яку він регулярно одягав на пари, як і чимало інших студентів. Леся запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки.

Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.

відео

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин