Івано-франківські держрибінспектори завадили незаконному видобутку гравію

  • 16.05.2018 12:59
Івано-франківські держрибінспектори завадили незаконному видобутку гравію

Одразу три факти незаконного видобутку піщано-гравійної суміші виявили та задокументували інспектори Івано-Франківського рибоохоронного патруля під час рибоохоронного рейду по річці Дністер на минулому тижні.

Як повідомили у прес-службі Управління Державного агентства рибного господарства у Івано-Франківській області, в усіх трьох випадках порушники – мешканці сіл Остриня та Нижнів Тлумацького району, а також села Добромишль Монастирецького району Тернопільської області – вручну насипали піщано-гравійну суміш з берега річки у вантажівки.

При цьому незаконний видобуток здійснювався ними рано-вранці (07.20, 07.30 та 05.30 години), вочевидь, щоби зловмисників не застали на місці вчинення правопорушення правоохоронці. Втім, приховати свою протиправну діяльність від держрибінспекторів їм врешті-решт не вдалося.

Після проведенмх бесід порушники вивантажили з машин гравій на місці його добування. Щодо ниж інспекторами рибоохоронного патруля було складено протоколи про адміністративні правопорушення та накладено штрафи.

«Зауважимо, що відстань від Острині до Нижнева складає близько 12 км. То чи не можна було взяти гравій для господарських потреб десь ближче і на законних підставах?», - дивуються у прес-службі рибоохоронного патруля.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин