На Прикарпатті проведуть фестиваль парапланеризму

  • 16.05.2018 12:23
На Прикарпатті проведуть фестиваль парапланеризму

Вчора в облдержадміністрації обговорили проведення проведення фестивалю парапланеризму «Свято неба 2018» у селі Ісаків та с.Одаїв Тлумаьцкого району, пише "Курс".

Про це повідомляється на сайті ІФ ОДА.

Директор КП «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича» Михайло Ковтун ознайомив присутніх із програмою заходу. Він зазначив, що 18-19 травня будуть проводитись змагання з парапланеризму, а 20 - всі інші розважальні заходи. Місце проведення (с. Одаїв чи Ісаків) буде повідомлено пізніше, оскільки все залежатиме від погодних умов та напрямку вітру.

Своєю чергою, заступник голови Тлумацької районної державної адміністрації Микола Присяжнюк наголосив на важливості забезпечення охорони громадського порядку та медичного супроводу під час проведення заходів із відкриття сезону парапланеризму «Свято неба 2018».

Слід зазначити, що організатори фестивалю «Свято неба – 2018» мають на меті привернути більшу увагу до таких видів відпочинку, які дають можливість всім охочим спробувати «підкорити небо». Бо головне – бажання та любов до висоти і неба, що манить щоразу більше людей, які хочуть спробувати відірватися від землі та політати разом з птахами над повноводим Дністром

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин