«Прикарпаття» здобуло свою чергову перемогу в Другій Лізі України (відео)

  • 15.05.2018 17:50
«Прикарпаття» здобуло свою чергову перемогу в Другій Лізі України (відео)

В матчі з Поліссям головний тренер «Прикарпаття» Володимир Ковалюк дав відпочити кільком своїм основним гравцям. Гра розпочалася з гострих атак житомирців, які на п’ятій хвилині увінчалися забитим м’ячем – відзначився Євген Кузнєцов. Вже через кілька хвилин від другого пропущеного голу прикарпатців врятувала стійка воріт. На 12-ій хвилині гри гравець «Прикарпаття» Олег Веприк не зумів реалізувати пенальті.


Не зважаючи на невпевнений початок, прикарптцям вдалося переламати хід гри. На 40-ій хвилині Ярослав Конкольняк успішним ударом з флангу зрівняв рахунок – 1:1. В перерві матчу Володимир Ковалюк провів одразу три заміни у складі івано-франківської команди, що позитивно вплинуло на гру «Прикарпаття». На 59-ій хвилині Роман Дитко вивів прикарпатську команду вперед – 2:1, а на 61-ій хвилині Василь дербах довів рахунок до розгромного 3:1.
Під завісу матчу «Поліссю» вдалося забити ще один м’яч – вміло зіграв головою Сергій Дячук. Однак, на хід гри це ніяк не вплинуло. Свої домашні виступи у Другій Лізі Прикарпаття завершило на мажорній ноті.


Однак, вже після гри трапився скандал. Ультрас «Прикарпаття» прийшли на післяматчевий брифінг де зажадали негайної відставки віце-президента клубу Олександра Дем’янчука, конфлікт з яким у них триває ще з кінця минулого року.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин