На ДТЕК Бурштинській ТЕС відзначали Всесвітній день охорони праці (відео)

  • 03.05.2018 15:11
На ДТЕК Бурштинській ТЕС відзначали Всесвітній день охорони праці (відео)

27 квітня на ДТЕК Бурштинській ТЕС відзначали Всесвітній день охорони праці. Про дотримання найвищих стандартів безпечного виробництва тут пам’ятають щодня, а в цей день розповіли гостям, в тому числі і малечі, про основоположні принципи охорони праці і організували екскурсію та корисні розваги.

Для усіх підприємств ДТЕК, в тому числі для ДТЕК Бурштинської ТЕС життя і здоров’я працівників є найвищою цінністю, тому неабияку увагу тут приділяють питанням охорони праці. Цьогоріч заходи до Всесвітнього дня охорони праці на ДТЕК Бурштинській ТЕС проходять під гаслом «Здорове і захищене покоління». Тому всі заходи для дітей проводились в легкій і розважальній формі, щоб легше сприймалася ця важлива тема.

Головний фахівець відділу охорони праці ДТЕК Бурштинської ТЕС розповів журналістам ТРК"РАІ" про програму святкування Всесвітнього дня охорони праці.

Марта
Марта 05.05.18 [коментувати]
круто! ТЕС завжди такі цікаві заходи проводить!
Олесь
Олесь 03.06.18 [коментувати]
Гарна новина. Так, безумовно, для компаніі життя та здоров'я працівників і співробітників - пріоритет номер один. І дуже важливо, те що людей мотивують бути уважними і серьйозно ставитись до техніки безпеки на робочому місці.
Гануся
Гануся 08.06.18 [коментувати]
На скільки я пам'ятаю, то ТЕС дуже часто проводить такі заходи. Для студентів, випускників шкіл, дітей та своїх працівників. І це дуже добре
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин