На Прикарпатті для виборів виділять понад 350 тисяч гривень

  • 20.04.2018 15:14
На Прикарпатті для виборів виділять понад 350 тисяч гривень

Сьогодні, 20 квітня, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

Зокрема, під час комісії розглянули питання про Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік, інформує WestNews.

Комісія проголосувала за те, щоб виділити субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 квітня 2018 року в сумі 344,9 тис. гривень та на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення цих виборів в сумі 2,4 тис. гривень і спрямувати їх як субвенції Тисменицькому районному бюджету на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення цих виборів в сумі 2,4 тис. гривень, на перші вибори депутатів Загвіздянської сільської ради та Загвіздянського сільського голови в сумі 175,1 тис. гривень і на перші вибори депутатів Угринівської сільської ради та Угринівського сільського голови в сумі 169,8 тис. гривень.

“Я схвалюю юридично правильне формулювання. Добре, що проконтролюювали правильні назви”, – наголосив голова обласної ради Олександр Сич.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин