Командири підрозділів частин Повітряних cил проходять спецпідготовку на Прикарпатті

  • 20.04.2018 14:55
Командири підрозділів частин Повітряних cил проходять спецпідготовку на Прикарпатті

На Франківщині командири підрозділів охорони частин Повітряного командування «Захід» протягом тижня проходять посилений курс бойової підготовки.

Про це повідомляє прес-служба повітряного командування «Захід» Повітряних сил ЗС України (Івано-Франківськ).

Спеціальна курсова підготовка з військовослужбовцями триває на навчально-матеріальній базі бригади тактичної авіації. До навчань включені питання інженерної підготовки з наголосом на мінну безпеку, тактичної підготовки з практичним заняттям з домедичної підготовки та психологічної підготовки. Досвідчені інструктори проводять показові заняття з охорони та оборони об’єктів від диверсійно-розвідувальних груп та організації антитерористичного забезпечення. Окремим пунктом розглядається питання взаємодії при виконанні завдань з підрозділами Національної гвардії України.

Командири підрозділів частин Повітряних cил проходять спецпідготовку на Прикарпатті Командири підрозділів частин Повітряних cил проходять спецпідготовку на Прикарпатті. Слід зауважити, що сьогоднішні курсанти неодноразово брали участь в Антитерористичній операції, але з розумінням ставляться до необхідності підвищення професійного рівня і на мирній території.

Під час курсової підготовки військовослужбовці також мають можливість вдосконалити свої практичні навички і з предметів загальновійськової підготовки. Командири підрозділів частин Повітряних cил проходять спецпідготовку на Прикарпатті. Напружені заняття чергуються з екскурсіями видатними місцями. Військовослужбовці не приховують захвату від ознайомлення з культурним життям славетної столиці Прикарпаття.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин