У Калуші хочуть створити школу воротарів

  • 16.04.2018 15:36
У Калуші хочуть створити школу воротарів

ФК "Калуш" зробить ставку на воротарів. У місті не лише беруться тренувати своїх голкіперів, але і мріють створити школу воротарів.

Такими амбітними планами поділився гендиректор ФК "Калуш" Юрій Касіянчук. Напередодні старту нового футбольного сезону він разом із головним тренером команди Василем Маликом поділився планами на сезон, розповів про зміни в тренерському та командному складі, а також про стосунки з владою міста, пишуть "Вікна".

Помічником головного тренера в цьому сезоні буде Петро Лесів, який у попередньому сезоні очолював команду, що виступала в чемпіонаті області. Також у клубі з'явилася і зовсім нова посада — тренер воротарів. Її отримав Станіслав Долуденко, який тривалий час співпрацював із ФК "Карпати" та виховав уже чимало талановитих воротарів, які навіть залучалися до збірної України. Юрій Касінячук акцентує:

"Кваліфікованих воротарів потребує не лише наша команда, а й інші команди. Ми сподіваємося спочатку охопити дітей ДЮСШ, наших дитячих команд, а згодом — розширити і по району. Можливо, вдасться створити навіть своєрідну академію воротарів, щоб ті діти, які захочуть розвиватися, мали таку можливість у Калуші".

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин