Франківські поліцейські розповідали учням як, уникати булінгу

  • 16.04.2018 11:36
Франківські поліцейські розповідали учням як, уникати булінгу

Працівники поліції завітали на урок до семикласників загальноосвітньої школи-ліцею № 23 Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, повідомляє "Галка".

Спілкувалися на теми, що викликають особливий інтерес підлітків через їх вікові особливості. Працівники поліції на різноманітних прикладах переконували учнів, що ствердження особистісного «Я» з допомого викличної поведінки, вживання наркотиків, алкогольних напоїв та цигарок, приниження чи навіть цькування інших у підсумку дає негативний результат.

Інспектор ювенальної превенції Івано-Франківського ВП Олена Гречаник та старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю УПП в Івано-Франківській області Олександра Бабецька, зокрема, закцентували увагу на проблемі булінгу у підлітковому середовищі. Школярам запропонували переглянути нещодавно презентований кліп групи «PIANOБОЙ» під назвою «Все Що Тебе Не Вбиває» та висловити свої міркування. Діти активно обговорювали побачене, аналізували причини та наслідки цього явища, пропонували свої думки щодо варіантів протистояння йому. Також поліцейські вручили семикласникам пам’ятки з порадами, як діяти і до кого звертатися за допомогою, якщо ти став жертвою чи свідком проявів булінгу.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин