У Рогатині відбувся творчий звіт художніх колективів аграрного коледжу

  • 12.04.2018 13:28
У Рогатині відбувся творчий звіт художніх колективів аграрного коледжу

За сприяння директора Рогатинського державного аграрного коледжу, депутата обласної ради Ігоря Триніва відбулася концертна програма, приурочена світлому празнику Великодню – «Христос Воскрес – і дух наш воскресає», пише "Правда".

Участь у заході взяли хорові та танцювальні колективи закладу, серед яких два носять почесне звання «народний аматорський колектив», – це «Опільські роси» і «Юність Опілля».

На урочисте дійство завітали директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Віктор Кімакович, керівництво району та м. Рогатина, місцеві жителі.

Під час концертної програми звучали народні та сучасні пісні, на сцені лунали різножанрові композиції. Зачарували глядачів і виступи танцюристів.

У холі закладу було організовано виставку творчих робіт на Великодню тематику.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин