Опозиція Венесуели вперше цього року оголосила про загальнонаціональний протест (відео)

  • 13.03.2018 17:17
Опозиція Венесуели вперше цього року оголосила про загальнонаціональний протест (відео)

Опозиція Венесуели вперше цього року оголосила про загальнонаціональний протест проти виборів, які, як вона заявляє, буде сфальсифіковано. А також закликала до страйку в масштабах країни. Виводити людей на вулиці вона хоче з 17 березня.
Про це заявили під час презентації руху «Широкий фронт вільної Венесуели». Він об’єднав демократичні партії, профспілки, а також студентів, учителів та інших прихильників.
Головні партії, які виступають проти президента Ніколаса Мадуро, перестали виводити людей на протести торік. Тоді, за чотири місяці майже щоденних демонстрацій, відставки Мадуро домогтися не вдалося. Крім того, під час сутичок із поліцією загинуло 120 чоловік.
На цьому заході в театрі Каракаса 8 березня вперше за кілька місяців лідери кількох опозиційних партій з’явилися разом.
Відповідно до заяви опозиціонерів, вибори, які запланували на 20 травня, буде повністю сфальсифіковано. Вони також закликають відправити у відставку Мадуро й відмовитися від політико-соціальної моделі, яка призвела до кризи в країні.
Венесуела переживає найгірший за десятиліття фінансовий колапс. Через падіння цін на нафту в країні почалася гіперінфляція. А це, своєю чергою, призвело до нестачі продуктів та ліків і повсюдного безробіття.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин