У Франківську оштрафували інструктора, який за хабар помагав отримати посвідчення водія

  • 13.03.2018 16:30
У Франківську оштрафували інструктора, який за хабар помагав отримати посвідчення водія

Днями Івано-Франківський міський суд виніс вирок у справі майстра практичного водіння Івано-Франківського міського спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України. Чоловік за хабар обіцяв "організувати" водійські права.

Майстер практичного водіння вимагав і отримав 3 тисячі гривень за обіцянку вплинути на рішення службових осіб сервісного центру МВС України про видачу посвідчення водія без здачі іспитів.

Обвинувачений працював на посаді майстра практичного водіння автомобіля Івано-Франківського міського спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України (ТСОУ) з 2000 року.

У січні 2016 року для отримання посвідчення водія та навчання водінню до Івано-Франківського міського ТСОУ звернувся мешканець Закарпатської області. У лютому чоловіка повідомили, що включили його у навчальну групу №1 та який саме майстер його буде навчати. Після цього закарпатець поїхав додому і на курси не приходив.

19 квітня 2016 року він вперше прийшов у автошколу та зустрівся із наставником. Майстер водіння повідомив, що для успішної здачі екзаменів треба заплатити 3 тисячі гривень.

Згодом майстер водіння вніс неправдиві відомості про навчання клієнта практичному керуванню автомобілем. Наставник звернувся до працівника ПП "Автолюб-ІФ", який протягом 2016 року брав участь у роботі екзаменаційної комісії Сервісного центру з проханням вплинути на службову особу Територіального сервісного центру №2641 МВС України про видачу його учню посвідчення водія без здачі іспитів. Працівник "Автолюб-ІФ" погодився на пропозицію.

6 травня 2016 року учень поблизу Сервісного центру по вул. Юності в Івано-Франківську передав майстру 3 тисячі гривень. 1400 чоловік залишив собі, іншу частину передав працівнику "Автолюб-ІФ".

Того ж дня без здачі екзаменів чоловік у приміщенні Територіального сервісного центру отримав посвідчення водія категорії "В".

Під час судового провадження між прокурором військової прокуратури Івано-Франківського гарнізону Західного регіону та підсудним була укладена угода про визнання винуватості.

Згідно з угодою, обвинувачений визнав свою вину та погодився на покарання у вигляді штрафу 6800 гривень.

У суді обвинувачений вину визнав та просив затвердити угоду про визнання винуватості

Суд затвердив угоду і призначив чоловіку 6800 гривень штрафу. Також він має заплатити 4183 гривень за проведення експертиз.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин