Рятувальники попереджають прикарпатців про можливу повінь

  • 13.03.2018 16:08
Рятувальники попереджають прикарпатців про можливу повінь

На території Івано-Франківської області рятувальники зафіксували підйоми рівнів на річках басейну Дністра до 1,68 м, на річках басейну Прута до 0,92 м.

Також спостерігається підйом рівня води в річці Ворона у місті Тисмениця, який досягає відмітки початкового підтоплення. Наразі в Тисмениці на перехресті вулиць Пшениківська та Федьковича відбувається переливання води через дорогу (15-20 см.), але існує об’їзд по вулиці Федьковича, повідомляють в прес-службі Управління ДСНС.

Сьогодні підтоплень житлових та господарських будівель в Тисменицькому району не зареєстровано. Управління державної служби з надзвичайних ситуацій в області готові до оперативного залучення та надання допомоги місцевому населенню.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин