Франківця, який до смерті побив співмешканку, залишили під вартою

  • 13.03.2018 15:38
Франківця, який до смерті побив співмешканку, залишили під вартою

У вівторок, 13 березня, в Івано-Франківському міському суді провели підготовче засідання у справі Максима Болієнка за нанесення важких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті Олександри Щеглової.

Болієнка звинувачують за ст. 121.2. Максимальне покарання за цією статтею – 10 років позбавлення волі, пише Фіртка із посиланням на Репортер.

Засідання суду було призначене на понеділок, 12 березня, але його спершу відклали, а потім призначили на 13 березня. Сьогодні у суді вирішували питання щодо призначення справи до судового розгляду і продовження міри запобіжного заходу обвинувачуваному.

Прокурор попросив продовжити для Болієнка термін тримання під вартою.

«Не існує підстав для закриття провадження. Угод про примирення не було, – говорить прокурор. – Вважаю, що ризики щодо Болієнка не зменшилися і не змінилися, тож прошу продовжити тримання під вартою ще на 60 днів».

Захисник Ярицький каже, що покладається на суд щодо прийняття рішення про запобіжний захід. Однак, за його словами, згадані раніше ризики не були нічим підтверджені.

Після нарадчої кімнати суддя Деркач, в ухвалі зазначила, що у суду є всі підстави продовжити судовий розгляд у відкритому засіданні. Болієнку продовжили тримання під вартою на 60 днів – до 11 травня.

Наступне засідання у справі відбудеться – 21 березня о 13:30.

Нагадаємо, інцидент стався у День Миколая, 19 грудня, на вул. Вагилевича. У білий день франківець мало не до смерті побив співмешканку Олександру. 24 грудня жінка померла. У довідці про смерть увагу зосередили на пневмонії. Проте вказали, що була тупа травма живота і розрив сечового міхура.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин