З 15 березня для поховання франківцям знадобиться дозвіл суду

  • 13.03.2018 15:17
З 15 березня для поховання франківцям знадобиться дозвіл суду

З 15 березня в Україні вступають у дію нові правила захоронення. Відповідно до них, українці не зможуть вільно поховати людину, яка померла навіть удома власною смертю.

Це передбачено так званими “правками Лозового” до Кримінального кодексу.

Раніше, якщо помирала людина, на місце виїжджала швидка медична допомога і слідчо-оперативна група. Лікар констатував смерть, а слідчий відкривав карне провадження і відправляв тіло у морг з постановою на проведення судово-медичної експертизи. Без постанови морг не може прийняти тіло, пише 24 канал.

З 15 березня слідчому заборонять призначати експертизу, натомість зобов’яжуть звертатися за дозволом на проведення експертизи до суду.

В Івано-Франківському міському суді наразі не хочуть коментувати нововведення, щоб не поширювати паніку серед мешканців.

У Верховній раді винесли законопроект, що скасовує ці правки. У суді очікують, що сьогодні-завтра його приймуть.

“Якщо не скасують, тоді будуть офіційні коментарі”, – сказав “Галці” речник міського суду Михайло Савлюк.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин