Франківці проголосували за вишивку на логотипі міста

  • 02.03.2018 10:38
Франківці проголосували за вишивку на логотипі міста

На сайті виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради завершилося голосування за елемент, який має стати мотивом для створення офіційного логотипу Івано-Франківська.

Іванофранківцям запропонували обрати не готовий логотип, а елементи, які мали б на ньому бути: ратуша, Бастіон, Палац Потоцьких чи елемент вишивки. Голосування тривало з 18 січня до 1 березня.

За цей час у ньому взяло участь 398 осіб. З них 218 вважає, що логотип міста має прикрашати вишивка, 108 проголосувало за ратушу, 52 – за фортецю Бастіон і 22 – за Палац Потоцьких.

Якщо у виконкомі результати голосування зарахують, то фахівці мають розробити остаточний варіант логотипу, використовуючи елементи вишивки.

Нагадаємо, це вже друге голосування щодо логотипу міста в Івано-Франківську. До 1 січня тривало голосування за ескізи логотипу Івано-Франківська, яке завершилося скандалом і висміюванням результату в соцмережах та навіть у Вікіпедії. Тоді за логотип-переможець віддали свої голоси 419 учасників. Всього у голосуванні взяло участь 1060 осіб.

Однак мерія вирішила відмовитися від обраного макета і провести повторне голосування.

Як писав КУРС, міський голова Руслан Марцінків хоче бачити на офіційному логотипі Івано-Франківська міську ратушу.

111
Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин