Прикарпатці сплатили більше чверті мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб

  • 21.02.2018 10:37
Прикарпатці сплатили більше чверті мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб

У січні цього року від платників Івано-Франківщини до зведеного бюджету надійшло 275,4 млн грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 67,9 млн грн., або на 32,7 відсотків більше, ніж у січні 2017 року.

Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Місцеві бюджети отримали 204,8 млн грн. цього податку, що на 51,3 млн грн. перевищує минулорічні поступлення. До державного бюджету надійшло 70,5 млн грн. У порівнянні з січнем минулого року надходження збільшились на 16,6 млн грн.

Як зазначають фіскали, податок на доходи фізичних осіб продовжує зберігати позицію найвагомішого за обсягом джерела наповнення дохідної частини місцевих бюджетів. Зокрема, найбільші суми ПДФО спрямовано до бюджетів обласного центру Прикарпаття (76,4 млн грн), міст Калуша (16,7 млн грн), Коломиї (12,5 млн грн), Долини (12,1 млн грн) та Тисмениці (11,4 млн грн).

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин