У Кривецькому НВК на Богородчанщині відкрито дві дошкільні групи

  • 13.02.2018 15:23
У Кривецькому НВК на Богородчанщині відкрито дві дошкільні групи

Вчора у Кривецькому навчально-виховному комплексі Богородчанського району відбулося відкриття двох дошкільних груп на 40 місць, інформує прес-служба ІФ ОДА.

В урочистій церемонії взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, голова обласної ради Олександр Сич, керівники району та жителі села.

Як зазначив Ярослав Паранюк, підтримка дошкільної освіти є пріоритетним завданням для влади тому й надалі велику увагу будемо приділяти будівництву дошкільних закладів. Крім того, він подякував керівництву району, депутатам та жителям села, які долучилися до відкриття дошкільних груп.

Додамо, що роботи були розпочаті ще у 2015 році через реалізацію проекту «Щасливі діти – майбутнє громади» (реконструкція приміщень Кривецької ЗОШ І-ІІ ст. під дитячий садок – І етап). Загальна вартість проекту – 145,884 тис. грн (кошти обласного бюджету – 75 тис. грн, кошти сільської ради – 15 тис. грн, кошти районного бюджету – 54 тис. грн, кошти громади – 1, 884 грн).

При сприянні обласної та районної влади протягом минулого року вишукано кошти на проведення капітального ремонту приміщення Кривецького НВК. На роботи виділено з обласного бюджету кошти у сумі 990 тис. грн. На придбання насосу, меблів та м’якого інвентарю з районного бюджету було виділено 165 тис. грн. Придбано ігровий майданчик, для якого було виділено з державного бюджету 50 тис. грн.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин