У краєзнавчому музеї Калуша — капітальний ремонт

  • 13.02.2018 11:48
У краєзнавчому музеї Калуша — капітальний ремонт

Розпочався він ще у грудні минулого року з ремонту каналізаційної системи та, власне, підключення до неї музейного закладу. Зараз взялися за ремонт нульового поверху, де зберігають фонди музею. Їх довелося тимчасово «переселити».

У музеї відремонтували систему освітлення та планують замінити всі старі вікна на металопластикові. У цокольному приміщенні наразі виводять грибок, який спричинила надмірна вологість. Завдання — надважливе, адже під загрозою — основа музею: його фонди. Їх транспортування тривало кілька днів. Допомогли студенти, які зараз саме проходять практику в музеї, інформують "Вікна".

Співпраця музейників та студентів у Калуші триває вже кілька років.

Поки студенти практикують улюблені техніки, ремонт музейних приміщень триває. На все, каже директор музейно-виставкового центру Артур Єфремов, коштів не вистачить. Тож, без ремонту поки що залишиться один робочий кабінет та підлога.

Ще один проблемний момент: у музеї практично відсутня система вентиляції. Проте є і добра новина: влітку вхід до краєзнавчого музею обладнають пандусом.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин