У горе-матері із Коломийщини можуть відібрати дітей (відео)

  • 09.02.2018 16:44
У горе-матері із Коломийщини можуть відібрати дітей (відео)

Поліція, комісія у справах дітей, влада П’ядицької ОТГ та журналісти завітали до оселі Парасковії Крашевської не випадково. Про те, що в будинку горе-матері щось відбувається повідомили сусіди. Коли ми приїхали то побачили розбиті шибки та обличчя співмешканця. Однак той стверджує, що впав із драбини. При перевірці харчування дітей запасів не виявлено. Тому комісія хотіла вже одразу забрати дівчаток. Тим більше що одна із них хвора на дитячий церебральний параліч. Однак мати сказала, що дітлахів не віддасть ні в якому разі.

Трійко дівчаток заберуть через не добросовісну опіку. Поки комісія вирішила не застосовувати покарання. Однак дала мамі кілька днів на виправлення ситуації. Бачили помешкання дітлахів і наші коломийські колеги ТРК "РАІ"

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин