Косівського поліцейського, який попався на хабарі, взяли під варту

  • 19.01.2018 16:50
Косівського поліцейського, який попався на хабарі, взяли під варту

Івано-Франківський міський суд визначив міру запобіжного заходу для інспектора сектору реагування патрульної поліції Косівського ВП ГУ НП, якого затримали на хабарі у 12 тис. грн.

Як повідомлялося, 30-річний старший лейтенант, інспектор сектору реагування патрульної поліції Косівського ВП національної поліції Руслан Россоха вимагав у водія-порушника 12 тисяч гривень за нескладання на нього постанови про водіння у нетверезому стані.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).

Гроші горе-поліцейський отримав у три прийоми, попався на останньому транші.

«Оцінивши надані докази та заслухавши позиції сторін по справі, Івано-Франківський міський суд ухвалив застосувати щодо підозрюваного 1987 року, міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Оскільки злочин, у якому підозрюють вказану особу, носить ненасильницький характер, то згідно закону, судом також було визначено альтернативний запобіжний захід у вигляді грошової застави», – повідомили у прес-службі Івано-Франківського міського суду.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин