На Прикарпатті подорожчали яйця, сало та молочка

  • 12.01.2018 17:30
На Прикарпатті подорожчали яйця, сало та молочка

За даними Державно ї служби статистики, інфляція на споживчому ринку в грудні 2017 року порівняно з попереднім місяцем в Україн і становила 1%, за рік у цілому – 13 , 7 %, в області – 0,6 %, та 13,7 % відповідно

На споживчому ринку області у грудні 2017 р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої з росли на 1,2 % , пише Фіртка з посиланням на гу статистики області.

На 6,3 – 3,5% подорожчали овочі, молоко, яйця, сало, сметана, сири, маргарин; на 2,6 – 0,6% яловичина, рис, кисломолочна продукція, макаронні вироби, фрукти, хліб, масло.

Водночас на 9,2 – 1,3 % подешевшали крупи гречані, цукор, свинина, м’ ясо птиці. А лкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися в ціні на 0,4 %.

Зниження цін на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,1%відбулося головним чином за рахунок зниження та рифів на гарячу воду на 1,6%, каналізацію – на 0,7%, холодну воду та опалення – на 0,4% відповідно.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,9 % в основному спричинено подорожчанням палива та мастил на 2,1%. Зростання цін у сфері охорони здоров’я на 1,0% в основному спричинено подорожчанням фармацевтичної продукції на 1,2%.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин