У Лас-Вегасі проходить Міжнародна виставка споживчої електроніки (відео)

  • 12.01.2018 13:29
У Лас-Вегасі проходить Міжнародна виставка споживчої електроніки (відео)

Понад чотири тисячі компаній цього року беруть участь у Міжнародній виставці споживчої електроніки — CES. У Лас-Вегас за традицією приїхали гіганти цієї галузі, серед яких Samsung і Sony.

Перша демонструє концепцію «розумного будинку», яким можна керувати за допомогою всього лише однієї програми на смартфоні.

Тим часом компанія Sony познайомила гостей зі своїм собакою-роботом Aibo, оснащеним прогресивною системою штучного інтелекту. Розробники кажуть, що він має вдосконалену механіку і вміє формувати емоційний зв'язок із господарем.

Ще одна новинка компанії — бездротові навушники для людей, які ведуть активний спосіб життя. На них не осідає бруд, і вони мають функцію зменшення шуму.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин