Додаток, розроблений дівчиною з Прикарпаття, потрапив до найкращих у 2017 році за версією Apple

  • 13.12.2017 17:24
Додаток, розроблений дівчиною з Прикарпаття, потрапив до найкращих у 2017 році за версією Apple

Протягом останніх двох років рейтинг найкращих додатків Apple не обходиться без українських сервісів. Раніше редактори App Store вибирали продукти одеської Readdle: в 2015 відзначили PDF Expert (macOS) і поштовий клієнт Spark (iOS), а в 2016 найкращим знову назвали Spark (macOS).

Нещодавно в Apple назвали головні тренди і найкращі програми 2017 року. На цей раз Readdle в топі не виявилося, зате редактори App Store відзначили український AR-додаток InkHunter. За допомогою доповненої реальності він дозволяє користувачам “приміряти” татуювання, пише КУРС з посиланням на АІН.

З квітня 2016 року в магазинах додатків для iOS і Android InkHunter скачали понад 6,5 млн користувачів. В місяць ним користується 350 000-500 000 чоловік, більшість з яких молоді американці 20-30 років.

“Більшість приходять – вирішують своє завдання і не використовують додаток до наступного татуювання”, – пояснює Олександра Рогачова.

Потрапляння в список найкращих на App Store, за словами СЕО, дало приріст в 15-20% в порівнянні з постійним трафіком. За весь час роботи в InkHunter не витрачали гроші на маркетинг додатку.

“Весь наш трафік або з пошуку (в основному) або з медіа (сплески). Тому для нас цей Фічер – більше предмет гордості і хороший момент для пітч-дека, ніж маркетинговий інструмент”, – вважає засновниця InkHunter.

Додаток можна завантажити в магазині безкоштовно. Але команда заробляє на запуску брендованих колекцій, промо-кампаніях з брендами в різних локаціях (схожу модель використовує Snapchat) і рекламі.

Зараз в команді проекту працює чотири людини: дві в Нью-Йорку і дві в Україні. Вони також регулярно залучають фахівців на фріланс під специфічні завдання. В першу чергу засновники планують розширювати команду в Україні – це виявилося зручніше, ніж концентрувати сили в США.

Раніше InkHunter пройшов акселерацію і отримав $ 40 000 у нью-йоркському ERA, а потім залучив кошти від венчурного фонду Kayon Partners. Інвестиції команда витрачає на R&D в сфері доповненої реальності і вже залучає фінансування для “запуску цих технологій в маси”.

“Зараз настав час AR, а не тату-ринку (хоча він теж непогано росте). Примірка на своєму тілі за допомогою AR – те, що цінує ринок і люди регулярно роблять і без AR. […] Все наше бачення і плани побудовані навколо технологій примірки на себе, розпізнаванні частин тіла в реальному часі, реалістичного рендерингу віртуальних об’єктів на тілі людини. Найближчим часом плануємо випустити технологію розпізнавання рук на пристрої в реальному часі і дослідів примірки, заснованих на ній”, – поділився спостереженнями CTO InkHunter Павло Розумовський.

Отримавши атестат, вагалася у виборі між механіко-математичним і факультетом комп’ютерних наук. Вибрала другий – і не прогадала. Вчилася у Харкові, в університеті ім. Каразіна. Зараз їй 24 роки, вона CEO американського стартапу з 6 мільйонами користувачів, мешкає у Нью-Йорку.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин