На Бурштинському водосховищі відкрили маршрут для бьордвотчингу – спостереження за птахами (фото)

  • 07.12.2017 11:15
На Бурштинському водосховищі відкрили маршрут для бьордвотчингу – спостереження за птахами (фото)

На новому маршруті в період міграцій та зимівлі скупчується значна кількість водоплавних птахів різних видів.

Маршрут “Вздовж водосховища – на Касову Гору” розпочинається поблизу автостоянки Бурштинської ТЕС, на березі водосховища. Тут період міграцій та зимівлі скупчується значна кількість водоплавних птахів різних видів. Для бьордвотчерів обладнано оглядовий майданчик з інформаційними стендами та лавочками, можна скористатися оптичними приладами. Оптику придбали за кошти донорів, повідомляє Галицький національний природний парк.

На новому еколого-освітньому маршруті можна спостерігати за зимівлею та міграцією водоплавних птахів на Бурштинському водосховищі та в колонії сірих чапель, вивчати рослинний та тваринний світ Касової гори.

У репродуктивний період цікавим для відвідування будуть оглядовий майданчик поблизу колонії сірих чапель у лісовому масиві парку та Касова гора – природна перлина заходу України.

Бьордвотчінг – одне з найбільш цікавих і миролюбних захоплень. Дослівно з англійської birdwatching перекладається як «спостереження за птахами». У наші дні цей рух найбільш поширений у Європі та Америці. За популярністю серед американців бьордвотчінг займає друге місце після рибалки – майже 80 мільйонів людей залучено до найгуманнішого полювання у світі – полювання з фотоапаратами. На сьогодні це один з найпопулярніших видів екотуризму, пише Igotoworld.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин