Сміттєвий полігон на Долинщині реконструюють за 30 мільйонів гривень

  • 07.12.2017 12:03
Сміттєвий полігон на Долинщині реконструюють за 30 мільйонів гривень

КП «Комунгосп» Долинської міської ради визначає підрядника реконструкції полігону ТПВ для Долини на землях Рахинського лісництва. Найнижчу ціну на тендері запропонувало Сільськогосоподарське підприємство «Збруч» (село Петранка, Рожнятівського району) – 29,995 млн гривень.

У тендері взяли участь ще чотири компанії, пропозиції яких були дорожчими. Тендерний комітет має підписати договір з переможцем торгів після вивчення тендерної документації, пише газета Галичина.

Планується, що реконструкція завершиться до кінця 2018 року. За даними ЄДРПОУ, засновником СП «Збруч» є жителька села Петранки Рожнятівського району Марія Ленів. Зазначимо, що статутний фонд СП «Збруч» становить 500 гривень.


Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин