40 франківських учнів у 2018 році отримуватимуть стипендію міської ради.

  • 07.12.2017 10:23
40 франківських учнів у 2018 році отримуватимуть стипендію міської ради.

Стипендії школярі отримуватимуть за високі результати у навчанні, фізичній культурі та спорті та творчі здобутки у науково-дослідницькій діяльності, літературі та мистецтві.

Сьогодні на засіданні колегії департаменту освіти і науки Івано-Франкіської міської ради було розглянуто питання: "Про представлення на нагородження стипендією міської ради на 2018 рік", інформує прес-служба департаменту.

Члени колегії, заслухавши подання навчальних закладів про представлення на нагородження стипендією міської ради на 2018 рік, у результаті таємного голосування ухвалили представити на нагородження стипендією міської ради учнів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців позашкільних навчальних закладів та студентів вузів І-ІІ рівнів акредитації.

Стипендія запроваджена для підтримки обдарованих дітей, спрямована на стимулювання молоді міста на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі та спорті, творчих здобутків у науково-дослідницькій діяльності, літературі та мистецтві.

Чергова сесія Івано-Франківської міської ради має затвердити проект рішення про нагородження стипендією міської ради на 2018 рік.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин