В ІФНМУ обрали найкращого студента року. ФОТО

  • 07.12.2017 10:07
В ІФНМУ обрали найкращого студента року. ФОТО

В Івано-Франківському національному медичному університеті відбулось яскраве шоу "Студент року". Найкращого студента обирали з-поміж п'яти конкурсантів з різних груп і курсів, які презентували свої таланти і здібності.


Учасниками конкурсу стали п’ять студентів-медиків:

Тетяна Рангулова – 6 курс, 5 група, голова Студентського наукового товариства

Максим Гирич – 6 курс, 10В група, керівник авторського цеху студентського журналу "МЕД"

Тетяна Лазуркевич – 4 курс, 31 група

Іван Бойчук – 6 курс, 6 група, головний редактор студентського журналу "МЕД"

Руслан Мандзюк – 3 курс, 9 група

До журі конкурсу увійшли декан медичного факультету, професор Роман Яцишин, заступник декана медфакультету зі спеціальності "Лікувальна справа" 3-4 курси Роман Ган, викладач вокалу, бек-вокалістка гурту "Цвіт кульбаби" Діана Бігун та Заслужена артистка України Галина Баранкевич, інформує прес-служба ІФНМУ.

Конкурсанти змагалися у трьох конкурсах: "Ерудиція», "Імпровіз" і "Таланти". Студенти читали свою поезію і прозу, танцювали, ліпили глиняні вироби, показували свої кулінарні вміння. Переможцем конкурсу стала Тетяна Лазуркевич, яка й отримала відзнаку «Кращий студент».

"Без нагород додому не пішов жоден з конкурсантів, адже журі та глядачі визначили переможців в окремих номінаціях, – розповідає секретар Студентського парламенту ІФНМУ Вікторія Боліновська. – Для нас це була дуже відповідальна подія, і сподівємося, що дійство усім сподобалося. Дуже приємно, що ми отримали схвальні відгуки від незаангажованих глядачів – представників студентських парламентів інших івано-франківських вишів, яких ми запросили на цей вечір".

Студента року Тетяну Лазуркевич привітав ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко.

"Наші неймовірні студенти – це найдорожче, що має наш університет, – говорить ректор. – Ми радіємо з того, що наша молодь талановита у всьому, і створюємо всі умови, щоб вони розкривали себе з різних сторін. Вітаю переможця, всіх конкурсантів і всіх наших студентів. Ви найкращі!"

"Ці події дають зрозуміти, що не навчанням єдиним живе студент медичного університету, – каже голова Студентського парламенту ІФНМУ Олег Тромбола. – Такі проекти розкривають нас як організаторів, акторів, театралів, співаків і танцюристів, імпровізаторів і дотепників, демонструють нашу кмітливість та вміння швидко адаптовуватись. Студент-медик – представник еліти і має бути найкращим у всьому".

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин