У Бурштині проходили командно-штабні навчання

  • 29.11.2017 13:21
У Бурштині проходили командно-штабні навчання

28 листопада 2017 року під керівництвом першого заступника міського голови Володимира Гулика відбулося позачергове засідання комісії м. Бурштина з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо проведення командно-штабних навчань на території міста.

Також відбулося навчання, під час якого було змодельовано надзвичайну ситуацію, яка виникла у зв’язку з ускладненням погодних умов, та відпрацьовано дії спеціалізованих служб цивільного захисту з ліквідації її наслідків, йдеться на сайті Бурштинської міської ради.

Зазначимо, що відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2017 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 січня 2017 року №9-р, в області з 28 листопада по 1 грудня 2017 року проводиться командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період».

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин