Будівництво Галицького мосту розпочато (відео)

  • 21.11.2017 17:43
Будівництво Галицького мосту розпочато (відео)

В Івано-Франківську таки розпочали будівництво «Галицького» моста. Наразі там ведуться підготовчі роботи – на березі Бистриці Солотвинської уже працює важка техніка. Міський голова Руслан Марцінків запевняє – наближення зими не стане перепоною у веденні робіт.

Символічний камінь під будівництво нового моста через Бистрицю-Солотвинську в Івано-Франківську заклали ще минулого року. Міст має покращити сполучення між центральною частиною міста та мікрорайоном Пасічна. Триватиме будівництво два роки. Міський голова Руслан Марцінків взявся інспектувати початок зведення нового моста через річку Бистриця Солотвинська.

Довжина моста становитиме 324 м. Гроші на будівництво планують взяти з перевиконання міського бюд­жету. Більше у сюжеті ТРК "РАІ"

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин