Число жертв землетрусу в Ірані перевищило 400 (відео)

  • 14.11.2017 16:28
Число жертв землетрусу в Ірані перевищило 400 (відео)

Землетрус, який стався минулої неділі, завдав Ірану найбільших руйнувань за останнє десятиліття. Загинуло понад 400 і постраждало більш як 7 тисяч іранців. Більш ніж сотню з них доставлено до лікарень.

І, як повідомляє місцева влада, кількість жертв зростатиме. Нині пошуково-рятувальні команди намагаються дістатися до віддалених регіонів Ірану. Зафіксовано понад півтори сотні афтершоків.

Землетрус силою 7,3 бала відчувався в кількох західних регіонах Ірану, але найсильніше постраждала провінція Керманшах. Понад 300 загиблих — з місцевого повіту за 15 кілометрів від кордону з Іраком.

У самому Іраку внаслідок землетрусу загинуло щонайменше шестеро людей. Підземні поштовхи відчувалися й у Багдаді, але найбільше руйнувань — неподалік від епіцентру, у провінції Сулейманія в Східному Курдистані.

Також постраждала головна лікарня регіону, там немає світла.

Гуманітарну допомогу для Іраку вже послала Туреччина. Зокрема це 3000 наметів і обігрівачів та 10 тисяч спальників і ковдр.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин