Івано-Франківські семінаристи взяли участь у шаховому турнірі

  • 10.11.2017 16:06
Івано-Франківські семінаристи взяли участь у шаховому турнірі

8 листопада, в Івано-Франківської духовної семінарії імені свщмч. Йосафата розпочався турнір з шахів. Турнір відбувається з благословення ректорату ІФДС та старанням братів, які є учасниками спортивного відділу семінарії.

На початку турніру до присутніх звернувся прот. д-р Андрій Чорненко, віце-ректор ІФДС, а після спільної молитви благословив шахістів на хорошу гру, йдеться на сайті Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Завдяки цьому турніру брати-семінаристи мають змогу продемонструвати свої спортивно-інтелектуальні навички. У змаганнях беруть участь брати з I, II, III, VI, курсів. Такий захід проводиться для згуртування семінарійної братії, розвитку мислення, спортивного відпочинку. 8 листопада відбувся груповий етап турніру, а фінал планують провести згодом.

«Гра в шахи, – як вважають її організатори, - це добра нагода провести вільний час з користю, бо ця гра покращує діяльність мозку, розвиває пам’ять і логічне мислення, концентрацію уваги та волю до перемоги. Шахова партія – це модель життя, можливо дещо спрощена. Тобто все, що є в житті, є в шахах — усі відносини, всі риси характеру: воля, здатність мислити, ухвалювати рішення, відповідальність тощо».

Організатори турніру побажали усім учасникам наснаги, позитивних емоцій, волі до перемоги, а найважливіше, пам’ятати про олімпійський принцип: «Головне участь, а не перемога».

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин