У Каталонії триває загальний страйк. Десятки студентів заблокували залізничні станції (відео)

  • 10.11.2017 16:00
У Каталонії триває загальний страйк. Десятки студентів заблокували залізничні станції (відео)

Десятки каталонських студентів у середу заблокували залізничні колії на станції Сантс у Барселоні. Як наслідок, рух високошвидкісних поїздів зупинився щонайменше на п’ять годин.

Студенти протестують проти затримання в Мадриді каталонських політиків і видачі ордера на арешт усуненого президента регіону Карлеса Пучдемона та чотирьох його соратників.

Протестувальники перекрили шляхи й на залізничній станції в Жироні. Потяги не ходили більшу частину дня. Тисячі пасажирів у Жироні й Барселоні не змогли скористатися послугами транспорту. Багато хто незадоволений.

Студентський протест пройшов на тлі загального страйку в Каталонії. Його оголосили в середу дві націоналістичні організації регіону у зв’язку із затриманням каталонських політиків. Учасники страйку також перекрили автошляхи та провели протест на головній площі Барселони.

Наприкінці жовтня каталонський парламент ухвалив резолюцію про незалежність. Буквально відразу влада Іспанії запровадила в Каталонії пряме управління і відсторонила від роботи уряд автономії, зокрема — його голову Карлеса Пучдемона. На 21 грудня в регіоні заплановано дострокові вибори.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин