В Івано-Франківську пройшов традиційний ярмарок «Золота осінь»

  • 23.10.2017 17:18
В Івано-Франківську пройшов традиційний ярмарок «Золота осінь»

З ініціативи обласної державної адміністрації департамент агропромислового розвитку спільно із РДА в м. Івано-Франківську організували проведення осіннього ярмарку «Золота осінь-2017», інформує прес-служба Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Кожен район взяв активну участь у ярмаркових заходах на місцях виділених Івано-Франківським міськвиконкомом, а саме на вулицях: Тролейбусна, Стуса, с. Крихівці (стоянка біля сільської ради). Безпосередньо від виробників був представлений широкий асортимент якісної сільськогосподарської продукції за цінами, нижчими ринкових.

Особливо це стосується таких продуктів як крупи, жива риба, картопля, морква, буряк, капуста та інші продукти. Мешканці Прикарпаття мали можливість закупити продукти повсякденного споживання, провести їх закладку на зиму.

В ярмарку "Золота осінь-2017" взяли участь сільгоспвиробники, фермери з усіх районів, а також рибгоспи, птахофабрики та молокозаводи області.

Під час ярмарку в суботу торгівля здійснювалась із 101 машини.

Наступний ярмарок відбудеться в суботу, 28 жовтня.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин