Сирійські хакери зламали сайт міськради

  • 29.03.2017 14:44
Сирійські хакери зламали сайт міськради

Сирійські хакери атакували сайт Бурштинської міської ради. Чому саме цей сайт наразі не зрозуміло, проте сайти інших міських рад Івано-Франківської області працюють у звичному режимі. Окрім Рогатинської міськради, але причини поломки цього веб-ресурсу, пов'язана із недоступністю джерела веб-сервера.

На офіційній сторінці Бурштинської міської ради хактивісти залишили повідомлення для світу. Журналісти ТРК "РАІ" переклали його:

"Привіт Світ ... Отримай послання з Сирії: масові вбивства, вбивства і зґвалтування жінок і переміщення людей похилого віку, жінок і дітей,... Це проникнення, щоб доставити просте послання світу про те, що відбувається в Сирії про масові вбивствах та інше ... Ми хочемо, щоб наше повідомлення бачили через найбільшу кількість сайтів світової віртуальної спільноти... ... Вільна Сирія ..."

Детальніше, про хакерську атаку дивіться в телесюжеті згодом на www.trkrai.com

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин